اخبار
تصویر خبر
تغییرات در قانون حمایت از خریداران
قانون حمایت از خریداران چوبید
جهت احترام به حقوق کاربران محترم سایت چوبید و سهولت فعالیت در سایت ، "قانون حمایت از خریداران " به شرح ذیل تغییر می کند.

جهت احترام به حقوق کاربران محترم سایت چوبید و سهولت فعالیت در سایت ، "قانون حمایت از خریداران "  به شرح ذیل تغییر می کند.

 

ماده ۱۰ : قانون حمایت از خریداران چوبید

1- در صورت برنده شدن در حراجی، کاربر با دریافت " کد تخفیف " و پرداخت مبلغ قیمت آخرین پیشنهاد حراجی، کالای مورد نظر را از فروشگاه چوبید خریداری می نماید.

لازم به ذکر است: کالای خریداری شده ظرف مدت 72 ساعت به آدرس خریداران ارسال خواهد شد و همچنین هزینه ارسال کالا برای شهر تهران رایگان و برای شهرستان ها 10 هزار تومان می باشد .

تبصره 34: بیدهای مصرف شده توسط کاربر برنده حراجی، از صورتحساب کاربر کسر می گردد.

2- در صورت برنده نشدن در حراجی و تمایل به خرید کالا، کاربر می تواند با احتساب اعتبار بید های مصرفی در آن حراجی (هربید مصرفی 100 تومان) نسبت به خرید کالا با قیمت شگفت انگیز اقدام نماید .

3- یکی از امتیازات ویژه ای که چوبید برای کاربرانی که در حراجی برنده نشده اند و نیز تمایلی به خرید کالا با قیمت شگفت انگیز ندارند، عودت وجه بیدهای مصرفی در حراجی می باشد. کاربرانی که تقاضای عودت وجه را دارند می بایست با ارسال تیکت "عودت وجه " درخواست خود را برای سایت ارسال نمایند. چوبید بعد از دریافت این تیکت، صورتحساب کاربر را بر مبنای روند ذیل صادر می نماید.

صدور صورتحساب و "عودت وجه "  برای هر کاربر در فواصل زمانی متناوب یک ماهه از تاریخ ایجاد حساب کاربری انجام می شود. در صورتحساب صادره موجودی بید ،  بیدهای مصرفی در حراجی ( به غیر از بیدهای هدیه سایت )، معادل ریالی آن ( هر بید 100 تومان )، چوب حراجی ( هزینه برگزاری حراجی )، معادل ریالی چوب حراجی ( هر چوب 1000 تومان ) مشخص شده و مابه التفاوت معادل ریالی بیدهای مصرفی و چوب های حراجی محاسبه می گردد.

لازم به توضیح است که در صورت شرکت کاربر در حراجی های مختلف، این روند برای هر حراجی محاسبه و تراز ریالی مبنای عودت وجه خواهد بود.

تبصره ۳۵: جهت صدور صورتحساب ، به درخواست هایی که در طول ماه ارسال شوند در تاریخ سررسید ماهانه رسیدگی شده و در صورت تایید صورتحساب "عودت وجه "  انجام می پذیرد . 

تبصره ۳۶ : جهت صدور صورتحساب و عودت وجه تطابق مشخصات فردی در قسمت "پرونده من  " و مشخصات کارت بانکی و تصویر کارت ملی ارسال شده توسط کاربر الزامی می باشد.

تبصره 37 : هزینه برگزاری حراجی (چوب) در صورتحساب همه کاربران بجز مواردی که خرید شگفت انگیز داشته اند محاسبه می گردد . 

توجه : هزینه برگزاری حراجی (چوب) در صفحه حراجی برای اطلاع کاربران به نمایش گذاشته می شود.

ماده ۲ : تعریف واژگان

تعریف چوب :

هزینه برگزاری حراجی که در بالای صفحه حراجی و  جدول "حراجی های من" قابل رویت می باشد و در زمان عودت وجه در صورتحساب کاربر محاسبه می گردد. اعتبار هر چوب معادل 10 بید یا مبلغ 1000 تومان می باشد.

این قانون از روز شنبه 27 خرداد ماه قابل اجرا می باشد. 


وارد کردن آدرس ایمیل الزامی است

وارد کردن کلمه عبور الزامی است

Text to Identify
کد امنیتی جدید

رمز عبورم را فراموش کرده‏ ام

نام کاربری

وارد کردن آدرس ایمیل الزامی است

وارد کردن شماره موبایل الزامی است

نمایش وارد کردن کلمه عبور الزامی است

نمایش وارد کردن کلمه عبور الزامی است

code-is-required

ارسال مجدد کد فعال سازی

لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید

وارد کردن شماره موبایل الزامی است

بازگشت به صفحه ورود

Close