اخبار
تصویر خبر
تولد یک سالگی چوبید
تمدید فرصت شرکت در قرعه کشی

همراهان عزیز چوبید

سلام

روز اولی که ایده راه اندازی یک وب سایت مزایده آنلاین در ذهن تیم جوان بنیانگذار چوبید شکل گرفت می دانستیم که راه پیش رو سخت و پر فراز و نشیب است . روزهایی که از ادامه کار می گذشت با استفاده از توان فنی تیم برنامه نویسی توانستیم فرایندی قابل اعتماد برای برگزاری مزایده آنلاین طراحی کنیم و بعد از آن ، نوبت به اخذ مجوز های لازم برای شروع فعالیت سایت بود. مفتخریم که اعلام نمائیم تیم اجرایی چوبید بعد از برگزاری جلسات متعدد با ارگان های دولتی متولی کسب و کار های اینترنتی توانست مجوز فعالیت در این حوزه را دریافت نموده و همچنین در تدوین چارچوب برگزاری مزایده استاندارد آنلاین (مزایده باز) مشارکت داشته باشد. در این مسیر پرتلاطم تنها استقبال شما عزیزان بود که روحیه تیم را بالا برده و عزم ما را برای پیش برد کار راسخ تر می نمود .

لذا به پاس قدردانی از حمایت شما همراهان همیشگی در طول این یک سال و برگزاری بیش از 1450 مزایده آنلاین ، جشنواره یک سالگی چوبید  برگزار می گردد:

اعضای سایت چوبید ، برای شرکت در این جشنواره کافیست ، پیشنهادات و انتقادات خود را از کالا، زمان و نحوه برگزاری مزایده های آنلاین چوبید در قالب تیکت برای واحد امور مشتریان ارسال نمایند تا در قرعه کشی یک عدد گوشی Samsung A8  شرکت داده شوند.

لازم به ذکر است زمان اولیه ارسال پیشنهادات و شرکت در قرعه کشی تا تاریخ 7 خرداد ماه بوده ه به دلیل استقبال کاربران تا عید سعید فطر تمدید شد. قرعه کشی بعد از عید سعید فطر (با پوشش آنلاین در رسانه های اجتماعی) برگزار شده و برنده این جشنواره به اطلاع کاربران خواهد رسید.

همچنین از بین شرکت کنندگان در مزایده های ماه جاری تعدادی از عزیزان  به عنوان میهمان برای شرکت در جشن تولد یک سالگی چوبید دعوت به عمل خواهد آمد.

باتشکر 

سایت چوبید.


وارد کردن آدرس ایمیل الزامی است

وارد کردن کلمه عبور الزامی است

Text to Identify
کد امنیتی جدید

رمز عبورم را فراموش کرده‏ ام

نام کاربری

وارد کردن آدرس ایمیل الزامی است

وارد کردن شماره موبایل الزامی است

نمایش وارد کردن کلمه عبور الزامی است

نمایش وارد کردن کلمه عبور الزامی است

code-is-required

ارسال مجدد کد فعال سازی

لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید

وارد کردن شماره موبایل الزامی است

بازگشت به صفحه ورود

Close